Танцювальні колективи Полтави продовжують привозити перемоги та нагороди

Зразковий хореографічний колектив «ЗОРЯНА» та шоу-балет «KINTAURI» повернулися з Міжнародного фестивалю у Харкові з першими місцями

Танець – це не лише спорт, а справжня мова тіла. Саме так вважають танцюристи, вихованці колективів «Зоряна» та «KINTAURI», які займаються на базі школи №7. Танцюристи, які закінчують своє навчання у колективі «Зоряна», не залишають танці, а продовжують займатися ними у дорослому колективі «KINTAURI». Нещодавно обидва повернулися з Харкова, де вибороли перемогу на VI Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «DANCE SONG FEST – 2017».

Дмитро Денисенко, тренер колективу

- Ми повезли два колективи. Тобто, і дорослих, і середню групу Зразкового хореографічного колективу «Зоряна». Це був Міжнародний конкурс в місті Харків з народного танцю, і не тільки з народного, взагалі це був багатожанровий конкурс. І вокал був, і інструментальні, і переважна більшість була хореографія.

Змагалися танцюристи у різних вікових категоріях. 

Дмитро Денисенко, тренер колективу

- Ми представили 5 номерів. Старші, шоу-балет «KINTAURI» представляв переважно грузинську культуру, там було три номери. А діти молодші представляли 2 номери, це було західноукраїнські два танці – «Березянка» та «Коломийка».

Дмитро Динисенко не без гордості говорить: його вихованці завжди показують високий рівень на змаганнях та тренуваннях.

Поліна Трущенко, вихованка колективу

- Було дуже складно. Там усі колективи були досить професійні. А ще їх було дуже багато.

Деякі вихованці не лише самі танцюють, а й допомагають навчати хореографії молодші групи. Один з таких помічників та майбутній хореограф – Владислав Єфімов.

Владислав Єфімов, вихованець колективу

- Це був конкурс «DANCE SONG FEST- 2017» у Харкові, шостий Міжнародний конкурс. Конкуренція була серйозна, але ми все одно вибороли перше місце.

Свою першість вихованці колективу пояснюють тим, що вони просто кращі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію