Два дні водії транспорту, що не боїться багнюки, змагалися під Полтавою

OFF ROAD перегони, або просто перегони без дороги, до свого Дня народження влаштувала команда JUMA

Дощ, багнюка, різкі схили та гуркіт колес. До Полтави прибули понад 200 команд учасників, аби взяти участь у перегонах OFF ROAD. Саме у такий незвичний спосіб свій другий День народження святкує команда JUMA.

Роман Старагін, організатор змагань

- Свято у нас вийшло Всеукраїнське. Учасники із Західної України, Волині, Львова, Ужгорода, є з Сєвєродонецька, Чернігова, з усіх міст України, навіть з Одеси. Усі приїхали.

Окрім різних міст України, тут – і гості з інших країн. Один з таких – гість з Польщі, який вже не вперше бере участь в українських змаганнях.

Кшиштоф Копала, учасник з Польщі

- Запросили нас наші колеги, з якими ми часто зустрічаємося на інших всеукраїнських змаганнях. На ці змагання ми приїхали боротися з нашими колегами, показати свою техніку. Змагання будуть, наскільки нам відомо, у два етапи. Перший – це спеціальні ділянки. А завтра – наша улюблена частина, змагання на орієнтування по GPS.

Офіційне відкриття змагань разом з виставкою пілотів розпочалося на Театральній площі, де усі охочі мали змогу познайомитися з технікою. Від невеликих квадроциклів і до перероблених під перегони монстрів вишикувалися біля театру імені Гоголя. Звідти учасники поїхали до села Гора, де на них чекали спеціальні ділянки.

Іван Позняк, учасник змагань з м.Запоріжжя (багаторазовий чемпіон України)

- Нормально, чудово, трохи сухо для квадроциклів, не надто приємно. «Квадрікам» більше болото потрібне. А траса чудова.

Серед учасників змагань – і генеральний директор КП «Полтававодоканал» Василь Воротинцев. Їзду на позашляховиках він вважає своїм хоббі, незважаючи на здобуті відзнаки. Саме він на своєму «Солдаті» взяв на себе відповідальність першим подолати один з найважчих відрізків траси. Забігаючи наперед, слід зазначити, що саме Василь Воротинцев виборов друге місце у категорії «Супер-Хард».

Василь Воротинцев, учасник змагань, генеральний директор КП «Полтававодоканал»

- Усюди є важкі траси, є не такі важкі. Тут як проїдеш, трохи в сторону можна і було впасти. Але проїхав, і Слава Богу.

На перегонах представлені екіпажі, що змагаються у різних категоріях. Серед них – «Рейд», «Хард», «Супер-Хард», «Туризм», «Спорт» та інші. Другий день змагань був ще більш насиченим за програмою. Водії «ганяли» біля річки, виїзду з села Гора та роз'їхались за сигналами GPS у радіусі кількох кілометрів.

Стрічка новин