У Полтаві відкрили меморіальну дошку журналісту Олександру Кулику

Вона знаходиться на будинку по вулиці Лідова, 7, в якому він проживав багато років. У 2009 його визнали кращим журналістом України в жанрі журналістських розслідувань проти корупції. Минулого року після важкої хвороби, на 64-му році життя, Олександра Васильовича не стало.

Олександр Кулик – перший редактор міської газети «Полтавський вісник», засновник та видавець «Полтавської думки». 

Валентина Омельченко, громадська активістка

- Я знаю цю людину, Олександра Кулика, як головного редактора газети «Полтавська думка». Це був прогресивний редактор, я завжди з задоволенням читала його газету і завжди його поважала.

Олександра Кулика обирали народним депутатом України 3-го скликання та двічі – депутатом Полтавської міської ради. У 2009 році його визнали кращим журналістом України в жанрі журналістських розслідувань проти корупції. У професії усі його знали як чесного та принципового. 

Євген Терещенко, депутат Полтавської міської ради І скликання

- Його журналістські матеріали завжди відрізнялися надзвичайним об'єктивізмом, і принциповістю, і критичністю. В його жертовній праці журналіста багато надзвичайно цікавих сторінок.

Віталій Скобельський, член правління Полтавської обласної організації НСЖУ 

- От що мене вражало в Олександра Васильовича – це його такий оптимізм. Він хоч завжди був так критично налаштованим до влади, до всього, що відбувалося в нашій країні, але з іншого боку, він завжди був оптимістом, тому що він говорив – все буде добре.

Володимир Кулик, брат Олександра Кулика 

- Журналістською роботою він практично, ще будучи в школі, він уже писав мені в армію, що я дуже добре малюю, і граю в шахи, теніс, футбол, і вірші вже пишу. 

Журналіст Олександр Кулик – випускник філологічного факультету Полтавського педагогічного університету. 

Микола Степаненко, ректор ПНПУ ім.В.Короленка

- Він обрав на оборону слово, він знав це слово, він володів цим словом і використав сродну працю, послану Сковородою, на земному своєму шляху. І йому вдалося багато зробити.

Меморіальну дошку виготовив полтавський доброчинник Вадим Голобородов. На її відкриття зібралися представники полтавської громади, рідні, друзі та колеги.  

Євген Терещенко, депутат Полтавської міської ради І скликання

- І я абсолютно певен, що Олександр Васильович – це якраз та особистість, той патріот України, та надзвичайно принципова, енергійна, чесна людина, яка залишиться в нашій пам'яті надовго, і буде до того часу, поки ми будемо жити.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію