Нова дитяча поліклініка найближчим часом має з'явитися в районі Авіамістечка

Її будівництво зумовлене тим, що дитячі медичні установи Київського району не в змозі прийняти всіх пацієнтів, особливо у так звані дні здорової дитини. До того ж саме приміщення однієї з них – по Халтуріна, 13 – не придатне для розміщення в ньому такого медичного закладу.

Дітей Кийвського району приймає 2 поліклініки, обидві розташовані у непридатних для цього приміщеннях: останні не відповідають гігієнічним нормам. Це переобладнані перші поверхи житлових будинків. Поліклініка на Халтуріна обслуговує 11 тисяч маленьких пацієнтів.

Найбільш проблематичні для 1 міської дитячої поліклініки - дні прийому здорових дітей. У такий день тут не проштовхнутися, а мамам навіть немає де поставити дитячий візок.

Якщо у звичайні дні прийом ведеться за графіком і черги можна уникнути, то у дні здорової дитини навантаження на лікарів зростає майже удвічі: 25-28 дітей за 3 години прийому.

До того ж у поліклініці немає колясочної, вузькі коридори. Мамам подекуди доводиться тримати дітей на руках, оскільки сидячих місць, особливо в дні здорової дитини, теж не вистачає. На роботу лікарів мами не скаржаться, говорять персонал - кваліфікований, на виїзд завжди прибувають вчасно.

Розмови про будівництво нової лікарні ведуться останні років 15, але до нинішнього часу залишалися на стадії обговорення. Нещодавно міська рада прийняла рішення про будівництво нової дитячої поліклініки в районі Авіамістечка та виділила на це кошти. У першу чергу там планують розмістити найбільш необхідні служби та кабінети, щоб установа відразу почала функціонувати. Проект нової поліклініки вже готовий, наразі чекають його затвердження.

Стрічка новин