На Полтавщині будівельники знайшли кістки людини часів II світової війни, коли розкопували фундамент підприємства

Джерело: ГУ НП в Полтавській області

До Машівського відділення поліції 10 листопада повідомили, що під час проведення будівельних робіт на території підприємства в селі Кошманівка Машівського району виявили рештки людських кісток.

На місце події направили слідчо-оперативно групу, яка встановила, що група робітників підприємства розкопувала старий фундамент однієї із технічних споруд підприємства, під час розкопок на глибині близько 180 см виявили частину кістки людської гомілки, а в подальшому в даному місці виявлено близько 50 частин та фрагментів люських кісток – ребра, людський череп, та багато інших, передає ГУ НП в Полтавській області. 

Також встановили, що дану будівлю було здано в експуатацію в 1984 році, і до 2017 року будівельних робіт під фундаментом не проводилось, а з огляду на на те, що кістки сильно зітліли та розколювались при найменшому дотику. Одна з версій, озвучених старожилами села, що під час Другової світової війни неподалік даного місця знаходилось військове кладовище, і можливо дані кістки це все, що залишилось від воїна тих часів.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 115 КК України, а рештки кісток вилучені та направлені на експертне дослідження за результатами якого, можна буде припускати про походження даних кісток.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію