У Полтаві пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу «Краща книга Полтавщини-2017»

45 книг та 7 номінацій – таким він був цього року. Відзначали авторів та видавництва у музеї Раїси Кириченко в педагогічному університеті.

Конкурс «Краща книга Полтавщини-2017» – традиційний, і проводиться вже одинадцять років поспіль. На меті – ознайомити з новинками книг та популяризувати видавництва Полтавщини. Цьогоріч на розсуд журі представили 45 книг, представлених у семи номінаціях, серед яких – історико-краєзнавче видання, університетська книга, поетична збірка, видання для дітей. Оцінювали книги за 5-ти бальною шкалою, враховували все – єдність змісту і форми.  

Вікторія Пилипенко, в.о. директора Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА

- Видання, його технічні характеристики, його якість, тому і приймають участь не автори, а саме видавництва, видавничі організації, творчі спілки. І дійсно, перш за все було якість друку, оформлення.

Не менш важливим було і значення книги, її актуальність та цікавість. 

Упорядник Олександр Ротач говорить: представляє унікальне видання, бо воно – перше про актрису Ганну Совачеву.

Олександр Ротач, упорядник книги «Україна таки буде»

- Це знайдені по різних українських періодичних виданнях закордону її спогади, які були опубліковані у різні часи. Це статті, її короткі статті, замітки, що вдалося знайти про неї.

Авторка Ганна Волкова зізнається: це – її перша книга.

Ганна Волкова, автор книги «Якби не війна»

- І я думаю, цієї книги не було б, якби не війна. Але це в останню чергу. Насамперед, якби не війна, то жили б наші хлопці, не прийшло б горе у тисячі сімей українських.

Історія створення книги – досить цікава.

Ганна Волкова, автор книги «Якби не війна»

- Книга зібрана на основі моїх публікацій в газеті «Факти та коментарі», в якій я працюю 17 років.

Виконуюча обов’язки директора Департаменту інформаційної діяльності Вікторія Пилипенко говорить: традиційно найбільше представлена номінація «Історико-краєзнавче видання». А от з виданнями для дітей ситуація гірша – лише одне.

Гран-прі конкурсу отримала книга «Полтавщина. Шлях до незалежності 1985-1991» авторів Олександра Білоуська та Тараса Пустовіта.

Видавництва нагородили кубками, а на авторів традиційно чекали записники з логотипом «Краща книга Полтавщини».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію