В обласній бібліотеці відкрили двері в потойбіччя

Молодіжний театр «І по всьому» спільно з обласною бібліотекою Котляревського підготували черговий квест. Театралізовану гру назвали «Подорож стежками забутих богів», а її головні герої – міфологічні боги, щоправда, маловідомі. Саме вони керували процесом на 6 локаціях.

У дивакуватих костюмах, з гримом на обличчі та з пір'ям у волоссі. Такий вигляд вони мають не завжди. Лише тоді, коли треба перетворитися у міфічного бога.

- Міктлансіуатль, Тріада, Керн, Шива.

Це молодіжний театр «І по всьому». Вони підготували театралізований квест. Тема – «Міфи народів світу». Знайомлять з мексиканською, китайською, японською та іншими маловідомими міфологіями.

Олександра Волокова, керівник театру «І по всьому»

- Образ Міктлансіуатль – це ацтецька богиня підземного світу. Зі мною працюють ще 5 персонажів. Хакутаку – це японське створіння, що написало для імператора про повний бестіарій. До наших днів він не зберігся. Дріада – це грецька лісна богиня, дух дерева. Кернун – це кельтський бог лісу.

Не читальня, а справжнісінька гральна платформа. 6 театралізованих локацій розташувались в обласній бібліотеці Котляревського. Готували «Подорож стежками забутих богів» кілька місяців.

Олександра Волокова, керівник театру «І по всьому»

- Готували ми всі наші образи досить тривалий час. Ще з початку осені. Це великий проект під назвою «Корні». Це міфологія, джерела, початок...

Організатори кажуть: переможців та переможених в цьому квесті немає. Однак, підготували спеціальні номінації.

Юлія Крамарєва, зав. відділом соціокультурної діяльності ПОУНБ ім.І.Котляревського

- Принцип такий: ми шукаємо вихід із того потойбіччя, виходимо на світ та виконуємо завдання різних богів.  Діти, які вже подолали цей квест, вони вже переможці. Але ми хочемо відзначити за швидке проходження, за час та за якісне проходження.

Такі квести – вже традиція. Змінюються тільки теми, локації та учасники. Та Максим сюди приходить щоразу.  

Максим Алік, учасник театралізованих квестів

- Був квест, присвячений «Алісі в країні чудес». Тут багато цікавого, бігаємо, разгадуємо загадки.

На меті, кажуть організатори, – в ігровій формі розширити кругозір юних учасників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію