У Полтаві спіймали нелегала з африканської країни, який близько року незаконно мешкав у селах області

Джерело: ГУ НП в Полтавській області

У ході проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» працівники відділення поліції № 1 міста Полтава встановили факт незаконного перебування на території України 30-річного громадянина однієї з африканських країн. 

Ще в березні 2016 року чоловікові скасували посвідку на тимчасове проживання в нашій країні, однак до себе на батьківщину він не повернувся, передає ГУ НП в Полтавській області.

«У 2016 за порушення умов контракту, його відрахували з навчального закладу та за рішенням відповідних державних органів його позбавили права подальшого проживання на території України. Щоб уникнути примусового видворення з України, чоловік виїхав з Харківщини і до цього часу проживав у різних населених пунктах Полтавської області. Як тільки приїхав до Полтави і поселився в одному з будинків по вулиці Сковороди – був помічений нашими працівниками,» - розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно.

Працівники Київського районного відділу Полтави Державної міграційної служби України відносно іноземця склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України).

Київський районний суд  Полтави своїм рішенням постановив примусово видворити даного громадянина з України та заборонити йому в’їзд на територію нашої держави строком на п’ять років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію