Полтавщина туристична, або «люксовий» відпочинок за смішні гроші

Делегація з 13 іноземних журналістів з різних країн світу подорожує Україною, аби відкрити для своїх співвітчизників нові туристичні напрямки. Враженнями від Полтави та України загалом гості ділилися під час прес-конференції.

Туристи з усього світу постійно шукають нові напрямки для подорожей. Безупинно зростає кількість туристів і в Україні. За даними прикордонної служби, останнім часом кількість мандрівників до України збільшується на 8-9% щороку. 

Олександр Гринь, представник з Миргорода 

- Курорт (Миргород), який у цьому році святкує 100 років свого існування. За ці 100 років він подарував здоров'я кільком мільйонам людей. В нашому комплексі відпочиває більше ніж 30 тисяч чоловік. З, за минулим роком, тридцяти двох країн світу.

За підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України журналісти з інших країн подорожують Україною. Чернігів, Суми та Харків вже позаду, цього дня гості у Полтаві, а попереду – кінцева станція подорожі – Київ. У всіх містах гості відвідали добре відомі туристичні об'єкти, а також відкрили нові для себе місця.

Ігор Ішутко, представник Міністерства економічного розвиту і торгівлі України

- Залучення іноземних туристів до України. Ці іноземні кореспонденти будуть писати статті у себе. А потім вже іноземні туристи, які прочитають ці статті, будуть приїжджати до нас.

Основна мета проекту – залучення іноземних туристів та розвиток туристичного руху в Україні. Представники цієї делегації – журналісти кожен у своєму виданні. По завершенню подорожі, говорять, напишуть про свої враження та рекомендації на своїх офіційних сайтах. 

Чен Жунфенг, гість з КНР

- Найактивніші туристи у світі, напевно, китайці. Вони купляють, усюди дивляться. Тому через наші очі, через нашу статтю можна познайомити наших земляків та українську специфіку, народні традиції та історію.

Найпопулярнішими напрямками на Полтавщині та в Україні загалом залишається так званий «зелений туризм». Так зараз у Полтавській області діє 80 агроосель. Популярністю користуються і гастроподорожі, активний туризм, культурно-етнічні екскурсії, мисливський туризм та майстер-класи.

Юнус Ердогду, гість з Туреччини

- Ми були у музеї Полтавської битви, також цікаво. Там я бачив речі, дуже багато турецької зброї, турецький одяг, портрет Османського султана. Я навіть у Туреччині цього не бачив, тому що українські художники малювали. Всі це фотографували.

У підсумку гості високо оцінили туристичний потенціал України та побажали приводити до ладу історичні цінності, такі як фортеці, замки, старі церкви. А ще високо оцінили український колорит та подаровану їм можливість відчути себе козаками.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію