В Україні стрімко зріс продаж старих автомобілів

Обсяг продажу потриманих авто зріс майже на 80%

З початку року в Україні поставлено на облік понад 44 тисячі імпортованих легкових авто, що були в експлуатації.

У жовтні на первинному автомобільному ринку із загальної кількості 13 148 зареєстрованих легкових автомобілів 5496 шт. припали на ті, що були у вжитку. Порівняно з результатом жовтня минулого року цей показник зріс на 78%.

Частка старих автомобілів на жовтневому ринку досягла значення 42%.

Лідер первинного жовтневого ринку старих авто - Volkswagen - показав результат 977 первинних реєстрацій (55% від усіх жовтневих реєстрацій легкових авто цієї марки).

На друге місце опустився лідер минулого місяця - Renault. Було зареєстровано 945 автомобілів, або 59% від загального обсягу продажу цього бренду.

На третій позиції закріпилася Skoda (649 шт.), що становило 55% реєстрацій. Opel стабільно утримує четвертий рядок рейтингу з результатом 426 користованих раніше авто (93% первинних реєстрацій марки), а замикає п'ятірку лідерів Nissan - 283 експлуатованих раніше авто, або 45% від загального продажу марки.

Заразом з початку року в Україні було поставлено на облік понад 44 тис. імпортованих легкових авто, що були в експлуатації. Це в 4,5 рази більше, ніж за перші десять місяців 2016 року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію