Цього року у Полтаві модернізували ліфти у п'яти багатоповерхівках

Ще у 25-ти відповідні служби провели капітальний ремонт їхніх систем диспетчеризації. Уже з нетерпінням чекають на запуск міжповерхових підйомників у своєму будинку полтавці із Київського Шосе, 74. Як провели заміну ліфтового обладнання у їхніх під'їздах, перевіряв депутат міської ради Андрій Матковський.

Цю дев'ятиповерхівку по Київському Шосе у Полтаві звели ще у 77 році. Відтоді жодного разу ліфти у під'їздах капітально не ремонтували. У цьому році їх близько місяця тому зупинили та розпочали процес заміни обладнання.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Старі будинки – старі ліфти. Техніка потребує, щоб її своєчасно обслуговували і замінювали. І хочу сказати, що в цьому році депутати виділили великі кошти, більше 9 млн., але от зараз я можу сказати, підводячи підсумки, лише 50% з них використано.

На сьогоднішній день у третьому та четвертому під'їздах самі міжповерхові підйомники вже встановлені. Орієнтовна вартість робіт із їхньої модернізації – 1 млн 400 тисяч гривень. Проте, замало лише придбати та вмонтувати ліфтову кабіну. Аби люди змогли користуватися підйомником, необхідно завершити роботи у самих шахтах.

Любов Сіренко, мешкає за адресою вул. К.Шосе, 74

- 80% у нас пенсіонерів, які потребують ліфта. У нас 4 інваліди, які місяць не спускаються з поверхів, вони не можуть, вони ногами не ходять, на візках.

Над тим, аби якомога раніше запустити ліфти у цьому будинку, зараз працюють відповідні служби. Андрій Матковський каже: не дарма він як представник депутатського корпусу міської ради здійснює подібні виїзди на різні об'єкти у Полтаві, де відбуваються ремонти. Таким чином є можливість вчасно виявити та усунути недоліки у роботі комунальників, а також пришвидшити її.  

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Сьогодні у місті дуже багато непрацюючих ліфтів, і як депутат, як голова найбільшої фракції, я все зроблю, щоб на наступний рік ми ще збільшили фінансування цієї програми, і будемо контролювати якість її виконання. Тому що і гроші є, але немає тієї роботи, того рівні, який потребує. Тому обов'язково в цьому будемо наводити порядок.

Загалом на сьогоднішній день капітальні ремонти ліфтів провели у 5 будинках, системи диспетчеризації полагодили у 25 багатоповерхівках.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію