Без газу і світла, але з алкоголем: у Полтаві в матері забрали 5 дітей через антилюдські умови проживання

Джерело: ГУ НП в Полтавській області

У Полтаві комісія у складі поліції, представників відповідних служб та активістів вимушено тимчасово вилучили п’ятьох дітей з неблагополучної родини.

До такого рішення фахівців спонукали жахливі побутові умови, антисанітарія, відсутність звичних благ цивілізації та батьківського піклування.

За словами начальниці відділу ювенальної превенції поліції Полтавської області Ірини Карюк, у приватному будинку, де проживають батьки з п’ятьма дітьми віком від 5 до 17 років, вже тривалий час відсутнє світло та припинили постачання газу через великі борги.

«У родині п’ятеро дітей:  3 дівчат (6, 7, 17 років) та двоє хлопчиків (5 та 11 років). На даний час батьки не працюють, зловживають алкогольними напоями. Дітей фактично доглядає старша донька,» – розповіла Ірина Карюк.  

ГУ НП в Полтавській області ГУ НП в Полтавській області

До прийняття рішення відносно батьків, діти тимчасово перебуватимуть в одному із соціальних закладів Полтави.

Керівниця зазначила, що за результатами первинного медичного огляду, загрози їх життю і здоров’ю немає. Остаточну оцінку їх стану буде надано після комплексного обстеження, передає ГУ НП в Полтавській області. 

Стосовно батьків та доцільності збереження їх прав на виховування дітей комісія визначатиметься після ретельного вивчення життєвих обставин родини.

Поліція вже склала адміністративні матеріали відносно батьків за невиконання обов’язків по догляду за дітьми (ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію