Співак з Полтавщини став рекордсменом країни

Заслужений артист України Володимир Дорош отримав диплом Книги рекордів України у категорії «Найбільша кількість альбомів, випущених одночасно». Це творче досягнення зафіксували у студії звукозапису «Гармонія», де народжувалися усі композиції співака.

З почесним дипломом та словами привітання представники Національного проекту «Книга рекордів України» завітали до Лубен. Тут у студії звукозапису «Гармонія» вони фіксують чергове досягнення країни.

Олег Іваненко, голова наглядової ради «Книги рекордів України»

- Національний проект «Книга рекордів України» цікавить українське, цікавить те, що пронизано духом українства, і те, що славить і говорить про Україну в Україні і в світі. Це український проект, якому на сьогоднішній день 15 років.

Цього разу представників Книги рекордів цікавить творче надбання Заслуженого артиста України Володимира Дороша. А саме – 5 його альбомів, які співак встиг випустити за досить короткий проміжок часу.

Ігор Підчібій, представник «Книги рекордів України»

- Це не перший рекорд у категорії «Мистецтво», але це перший рекорд саме в цій номінації в категорії «Мистецтво». Мова йде про найбільшу кількість одночасно презентованих, випущених альбомів одного виконавця.

Інші виконавці, кажуть експерти, в середньому на рік випускають 1-2 своїх нових диски. Володимиру Дорошу вдалося перевершити цей результат більш ніж удвічі. Загалом на цей момент співак має 6 власних альбомів популярної української музики. Спеціальну відзнаку артисту-рекордсмену вручають у присутності тих, хто безпосередньо допомагав у створенні цих композиції.

- Я хотів би вручити Вам Почесний диплом Книги рекордів України з побажанням нових видатних досягнень

- Спасибі величезне!

Свій результат Володимир Дорош не вважає особливим. Каже: про популярність того чи іншого співака говорять в першу чергу аншлаги на його концертах. 

Володимир Дорош, Заслужений артист України

- Зараз ми зробили 6 альбомів. У нас матеріалу лежить ще на 10. Але ми вже закінчили студійну роботу, переходимо до гастрольної діяльності по всій Україні, тому що мені хочеться людям все це донести.

Тож нині Заслужений артист України вирушає у гастрольний тур, який охопить усі міста нашої країни.

Володимир Дорош, Заслужений артист України

- Головну місію (концерт називається «Місія любов»), яку я перед собою несу, – все-таки донести до людей любов. Надзвичайно багато серед нас ненависті, надзвичайно серед нас багато зла. Ви знаєте, мені здається, що це зло воно і породжує зло. Я хочу, щоб після мого концерту, з моїм прекрасним колективом кожна людина вийшла, і набагато була краща.

Досягнення Володимира Дороша, зафіксоване у Книзі рекордів України, може стати й світовим рекордом. Для цього фахівці будуть проводити необхідні експертизи на наявність у світі подібних масових випусків музичних альбомів одного виконавця.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію