В аграрній академії бухгалтерів навчали безпеці бізнесу

У виші відбувся семінар-практикум, присвячений темі обліку, оподаткуванню та останнім змінам у законодавстві. Взяти участь у ньому запросили студентів академії, які навчаються за відповідною спеціальністю, а також практикуючих бухгалтерів, сільгоспвиробників та науковців.

Бухгалтерів-практиків та тих, хто лише освоює основи цієї професії, під одним дахом Полтавської державної аграрної академії зібрав навчальний семінар. Влаштували його спільними зусиллями громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», аграрна академія та група компаній «Баланс».

Олена Вараксіна, директор Інституту післядипломної освіти ПДАА

- Ми співпрацюємо, ми залучаємо фахівців, і це не перший захід, який ми проводимо зокрема з представництвом групи компаній «Баланс». Вони надають нам інформаційну підтримку для наших студентів, для наших працівників.

Тема зібрання – «Головний бухгалтер і безпека бізнесу». У цьому контексті розглядаються питання договорів цивільно-правового характеру, виплата заробітної плати, останні зміни в українському законодавстві.

Антон Янко, лектор-експерт Всеукраїнського бухгалтерського клубу

- Зміни, які внесла пенсійна реформа в соціальне законодавство. Це не тільки пенсії, це також і лікарняні, договори цивільно-правового характеру. Тобто, зміни є, багато, і зміни є постійно, тому на таких семінарах ми зустрічаємося з бухгалтерами, щоб це все донести до них.

Ці зміни, насамперед, хвилюють практикуючих бухгалтерів.

Олег Кравець, заступник головного бухгалтера агропідприємства

- Законодавство змінюється настільки часто, що всього знати – це просто неможливо. Тому постійно від практикуючого бухгалтера, особливо, від головного бухгалтера, від людей, які працюють безпосередньо із податковим обліком, дуже вимагається знання останніх змін законодавства.

Та й для студентів, кажуть молоді люди, які навчаються за спеціальністю «Облік та аудит» в академії, знання, отримані на семінарі, будуть не зайвими. Особливо, зважаючи на аграрну специфіку запропонованих лекцій.

Дар'я Балабуха, студентка ПДАА

- Спрямування нашої аграрної академії, і тема саме в аграрній сфері цього семінару, я думаю, це дуже цікаво. І якісь питання можна буде запитати, задати, почути на них відповіді. Я вважаю, дуже добре, що проводяться такі семінари для студентів, і мені по моїй майбутній професії це дуже корисно буде.

Бухгалтерський семінар з аграрним ухилом виш присвятив прийдешньому Дню працівників сільського господарства та Дню студента.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію