В Опішні за 1300 гривень чоловік катував 82-річну жінку

Зловмисник проник до будинку пенсіонерки вночі, стареньку побив та забрав усі її заощадження. Поліції вдалося розшукати підозрюваного у цьому злочині.

Тієї ночі 82-річна мешканка Опішні прокинулася від невідомого звука.

потерпіла

- Чую, щось тріщить. Думаю, що ж воно, невже вітер такий надворі? Встала, включила світло, відчинила двері в галерею. Двері закриті, лягла.

Але хвилювання літньої жінки були небезпідставними. До неї в будинок вдерся зловмисник.

Ігор Костенко, начальник Зіньківського відділу Миргородської місцевої прокуратури

- 39-річний житель села Глухове Полтавського району, знаходячись в селищі Опішня Зіньківського району Полтавської області, заздалегідь знаючи, що в господарстві проживає лише одна жінка похилого віку, вночі через вікно проник до її будинку та, застосувавши прозору липку стрічку типу «скотч», заклеїв рот потерпілій, та удушуючи заподіяв їй тілесні ушкодження.

Залишаючи будинок старенької, чоловік прихопив 1300 гривень та зник. Пошуками зловмисника зайнялися працівники поліції.

Андрій Власенко, начальник Зіньківського відділення поліції Полтавщини

- Протягом перших годин після вчинення даного правопорушення було отримано оперативну інформацію щодо особи, яка могла його вчинити. Дана особа була встановлена, затримана та доставлена до Зіньківського відділення поліції з метою проведення подальших невідкладних слідчих дій.

Затриманий раніше вже мав проблеми із законом. Відбував покарання за скоєння майнових злочинів. Наразі чоловікові оголосили про підозру у вчиненні розбійного нападу. Він перебуває під вартою. За скоєне затриманому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Стрічка новин