Незабаром у житлових кварталах Полтави все-таки з’являться контейнери для сміття європейського зразка

Тендер на їх виробництво виграла житомирська компанія «Екопласт», а комунальники, згідно з угодою, оголосили кінцевий термін встановлення техніки – 30 вересня. У першу чергу контейнери планують поставити на Леваді та Подолі, потім – в інших куточках міста. Про це нашим кореспондентам розповів начальник комунального автотранспортного підприємства 1628 Михайло Наришкін.

1 600 нових євроконтейнерів для побутових відходів мають полегшити життя полтавцям, а також допомогти дотримуватися читоти та порядку у місті. Облаштовуються й спеціальні майданчики для нового знаряддя. Забезпечувати вивіз сміття з нього будуть десять нових автомобілів. Обладнані вони так само, як і контейнери: таким чином, що до сміття не буде доступу ні вітру, ні дощу, ані бездоглядним тваринам та любителям досліджувати вміст сміттєвих баків. Автомобілі старого зразка комунальники планують використовувати для обслуговування мешканців віддалених куточків міста. Тут й виникає одна з численних проблем автопідприємства.

Намагання комунальників зробити наше місто справді охайним й красивим гідні поваги. Тому за майже дев’ять гривень піврічної платні за вивіз сміття втрачати свою совість не варто. На жаль, нова техніка не пристосована до культурного рівня багатьох полтавців.

Стрічка новин