У Полтаві жінкам даватимуть гроші на власний бізнес

30 проектів претендентки на фінансування висунули на обговорення жіночої інвестиційної ради, яку запровадила громадська організація «Інститут гендерних трансформацій».

Жінки Полтавщини, серед яких – і внутрішньо переміщені, готові розвивати свої справи. Нещодавно роботу розпочала жіноча інвестиційна рада, основною метою якої є створення так званого «жіночого» бізнесу на Полтавщині та в Україні загалом.

Вікторія Курилко, радниця Міністра соцполітики з питань ВПО по Полтавській області 

- На сьогоднішній день питання забезпечення фінансового розвитку підприємництва, самозайнятості, а особливо з числа жінок та внутрішньо переміщених осіб, є гострою. Ми пішли двома шляхами: перше – ми створили жіночу інвестиційну раду, з-поміж жінок.

До жіночої інвестиційної ради організатори готові запрошувати усіх охочих. Основні вимоги – вміння контактувати з іншими учасниками проекту, а також бажання бути корисною для розбудови бізнесу на Полтавщині.

Члени інвестиційної групи також отримують свої переваги від такої співпраці. Такими бонусами Вікторія Курилко називає можливість перейняти досвід ведення бізнесу від закордонних партнерів, а також публічність. 

Вікторія Курилко, радниця Міністра соцполітики з питань ВПО по Полтавській області

- Бонусом роботи членом жіночої інвестиційної ради, це є в першу чергу ще більша публічність, тому що ми їх будемо презентувати в медійному, в друкованому, в інших інформаційних просторах.

Одним з досягнень у гендерному бюджетуванні в Полтаві називають вихід каталогу «Добродійка-2017», який презентували на виставці у вересні цього року.

У майбутньому засідання ради планують проводити у прямому ефірі, аби усі глядачі могли онлайн долучитися до голосувань за кращі проекти. Наразі на розгляд подано близько 30-ти проектів. Інвестори ж самі вирішують, який з них та якою сумою підтримати.

Стрічка новин