У Полтаві з професійним святом привітали соціальних працівників

Премії, нагороди, подарунки та святкові привітання. Все це чекало на соціальних працівників з нагоди їх професійного свята. У залі палацу дозвілля «Листопад» згадали про досягнення у професійній сфері винуватців свята та про проекти, реалізовані на Полтавщині.

У залі Палацу дозвілля «Листопад» вітання з професійним святом приймали люди, які весь час присвячують допомозі іншим, – соціальні працівники. Тут – співробітники міського управління соціального розвитку, волонтери благодійних організацій, працівники Пенсійного фонду, центру зайнятості та багатьох інших установ. Загалом, у Полтаві в соціальній сфері задіяно понад 2 тисячі працівників.

Наталія Бондаренко, начальник управління соціального розвитку Полтавського МВК

- Ми – і вчителі, ми – і медсестри, ми – люди, які завжди готові прийти на допомогу. Тому це дуже непросто, але дуже почесно.

Кожного року у першу неділю листопада соціальні працівники відзначають своє свято. І вже традиційно з ним їх вітає міський голова Олександр Мамай. Очільник Полтави не обмежився вітаннями, на честь свята усі працівники соціальної сфери отримали премії, а кращих зі сцени нагородили подяками та нагрудними знаками. Кульмінацією стало вручення трьох сертифікатів на житло для соціально-незахищених полтавців, які тривалий час перебували на квартирному обліку.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Шевченківський центр соціальної допомоги визнаний найкращим в Україні. Я думаю, про це варто сказати. А якщо Подільський район і Київський не дуже відстають від Шевченківського району, я можу з впевненістю сказати, що соціальна допомога і соціальні працівники працюють в Україні на найвищому рівні.

Так для допомоги та підтримки соціально-незахищених мешканців у Полтаві діє Програма соціального забезпечення та захисту «Турбота», якою передбачено надання 50 видів додаткових гарантій соціального захисту. Полтава – єдиний обласний центр, говорять у міській раді, де з міського бюджету понад державні гарантії фінансується пільгове перевезення окремих категорій громадян. Додатково понад 3 тисячі мешканців міста користуються правом безкоштовного проїзду.

Вже не перший рік влітку проводиться унікальна соціальна акція з оздоровлення дітей та молоді з особливими потребами та інвалідів з дитинства віком до 35 років. Цьогоріч на її реалізацію спрямовано більше 2,5 млн грн. Понад тисячу дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства з одним супроводжуючим цьогоріч оздоровилися на березі Чорного моря.

Галина Арсененко, начальник управління соц.захисту населення Шевченківської районної у м.Полтаві ради

- Випадкових немає. Якщо людей не любити, то працювати у цій системі неможливо. Треба мати душу, любити людей. Треба мати співчуття для того, щоб працювати у цій сфері. Я ще раз підкреслю, що до нас приходять обездолені люди. Тільки тим потрібні ми, у яких проблеми.

Також цього дня серед присутніх розіграли 30 путівок до міста Лева. Та й на цьому приємні сюрпризи не завершилися – до привітань долучилися і маленькі полтавці. Запальну атмосферу гостям дарував гурт «Діти Фрістайлу».

Стрічка новин