В Оржицькому районі невідомі намагалися силою захопити активи агрофірми

Більше 40 осіб, які брали участь у цьому, поліція затримала. Нині тривають слідчі дії.

Інформація про спробу силового захоплення невідомими особами агрофірми в Оржицькому районі надійшла до поліцейських від місцевих. На місце виїхали слідчо-оперативні групи, патрульні наряди та спецпризначенці.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації поліції Полтавщини 

- Громадяни, ми їм особливо вдячні, змогли заблокувати транспортні засоби осіб, які приїхали вчиняти протиправні дії. По прибуттю на місце події працівниками поліції була затримана більшість із осіб, які прибули для вчинення цих протиправних дій. Всі ці особи були затримані працівниками поліції і доставлені до територіальних підрозділів, де були ідентифіковані, були встановлені місця їхнього проживання, особистості.

Усього поліції вдалося затримати 40 осіб. Це молоді люди віком від 19 до 36 років, мешканці Києва, Запоріжжя та Кременчука. Ініціатори заворушень намагалися втекти на двох легковиках, проте їх також затримали в Оржицькому та Лубенському районах. Під час втечі один із автомобілів правопорушників травмував поліцейського та технічно пошкодив кілька транспортних засобів місцевих жителів.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації поліції Полтавщини 

- Під час огляду одного із легкових автомобілів, а також автобуса, в якому перебували молоді люди, яких привезли дані особи, було виявлено ряд речових доказів, серед яких – кілька одиниць, схожих на зброю. Наразі ті предмети були вилучені, і зараз вони направлені на експертне дослідження. Після висновків експерта, якщо ця зброя буде визнана бойовою вогнепальною, буде прийматися рішення щодо надання правової оцінки цим громадянам, додаткової і, можливо, внесення додаткової інформації до ЄРДР.

Наразі за фактом спроби силового захоплення активів агрофірми поліція Полтавщини відкрила кілька кримінальних проваджень. Слідчі дії тривають. Поліція подала клопотання про накладення арешту на вилучене майно правопорушників.

Стрічка новин