На околиці Полтави відкрили нову аптеку

Такий фармацевтичний заклад з'явився днями по вулиці Ветеринарній. На його відкриття, кажуть місцеві мешканці, довго чекали – раніше до найближчої аптеки доводилося йти далеко.

Червона стрічка перерізана, аптека офіційно відкрита. Відтепер полтавцям, які мешкають в районі вулиці Ветеринарної, що неподалік зупинки Данила Апостола (колишньої Боженка), не доведеться за необхідними ліками йти на Європейську. Придбати медикаменти вони зможуть у новій аптеці. Про неї місцеві мешканці мріяли давно. Колись своє бажання вони озвучили міським депутатам з команди Андрія Матковського, які зараз посприяли у її відкритті.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Це третя аптека, до речі, яка відкривається за цей час, коли ми – депутати. І дуже приємно мені особисто, що відновлюється моя програма «Місто без околиць». І ця програма не для мене, ця програма саме для людей.

Самі люди кажуть: у дощ та сніг далеко від дому не підеш. Особливо це стосується літніх мешканців вулиці. Тепер придбати ліки можна у безпосередній близькості до будинків.

Наталія Барбар, полтавка

- Це зручно ще тим, що поруч з амбулаторією сімейної медицини, яка нещодавно введена в експлуатацію, яка нам дуже корисна. Нам зручно користуватися послугами цими тут, поруч з будинком. Не треба їхати в поліклініку далеко. І те, що поруч аптека, якщо виникне потреба, можна придбати будь-який медикамент.

Полтавці з Ветеринарної – не єдині мешканці нашого міста, які зіштовхуються з проблемою віддаленості аптечних пунктів.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- На кожній околиці є такі питання і проблеми. І Вакуленці у нас чекають, і чекають у нас сьогодні Будівельників район. До речі, на Половках там, біля Гришкіного лісу, люди теж просять, тому що їм не так близько там дійти. Тому ми над цим питанням будемо працювати.

У наступному році, запевняє Андрій Матковський, на околицях Полтави може з'явитися ще три аптеки.

Стрічка новин