У Полтаві пройшов жіночий форум «Створена надихати»

Він зібрав майже 150 учасниць. Організатори говорять: мета такого зібрання – поділитися історіями успіху від бізнес-вумен, познайомитися, а в разі потреби – і підняти руки тим, хто зараз – на паузі із натхненням.

На Заході подібні жіночі форуми називають «сестринськими зустрічами». Втім, їх проводять переважно релігійні спільноти. У Полтаві подібне зібрання, ініційоване успішними жінками, провели вперше.

Наталія Латиш, спікер форуму «Створена надихати – 2017»

- Ідея виникла спонтанно, але я вірю, що цю ідею вклав Бог в серце, створити такий захід для жінок, щоб надихнути кожну, тому що кожна жінка потребує натхнення. Але щоб когось надихати, потрібно самій черпати десь це натхнення.

Спікери форуму – це звичайні жінки, матері, дружини, бізнес-леді, тренери особистісного розвитку і справжні профі своєї справи. Кожна прагнула донести свою історію, навчити на власному прикладі. 

Юлія Пахуща, спікер форуму «Створена надихати – 2017»

- Я б хотіла на своєму прикладі їм розповісти, що ніколи не потрібно опускати руки. Що найголовніше – це підтримка близьких людей. І якщо є підтримка, і ви займаєтеся своєю улюбленою справою, то це найголовніше.

Аудиторія форуму – жіноча. У кожної, хто на нього завітав, – своя мета. 

Валентина Волошина, гостя форуму

- Що очікую? Нових знайомств, хочу познайомитися з жінками, послухати тих жінок, які досягли чогось в житті, і познайомитись з цими жінками, для себе щось взяти новенького. Так як ми дуже рідко спілкуємося в такому колі, і можна сказати, що це свято для нас сьогодні.

Форум «Створена надихати» – перший світський захід такого формату для полтавських жінок. Організатори обіцяють розвинути ідею і в майбутньому робити такі проекти масштабнішими. 

Наталія Бутенко, спікер форуму «Створена надихати – 2017»

- Життя нелегке у жінок, іноді опускаються руки. І мета цього заходу – щоб підняти руки жінкам, надихнути їх, я думаю, це буде перший, але не останній подібний захід.

Крім жіночих історій, на гостей чекала концертна програма: виступ співачки Лани, показ мод та сучасні танці. Під час заходу провели  лотерею з цінними призами та благодійний аукціон. Усі зібрані під час форуму кошти, запевнили організатори, підуть на підтримку благодійного центру «Родинний дім».

Стрічка новин