Контакт-центри у Полтаві та Кременчуці обслуговували клієнтів російського банку

Їхню діяльність викрили співробітники Служби безпеки України. Координували дії цих контакт-центрів з головного офісу банку в Москві.

Співробітники Служби безпеки України виявили та спільно з працівниками Державної служби України з питань праці блокували роботу контакт-центрів у Полтаві та Кременчуці, які обслуговували клієнтів російського банку. Оператори call-центрів приймали заявки виключно від мешканців Російської Федерації.

Олексій Скрильник, помічник начальника УСБУ України у Полтавській обл.

- Основною спрямованістю структури було кредитування фізичних та юридичних осіб. Співробітники спецслужби задокументували, що всі операції на користь неакредитованого в Україні російського віртуального банку відбувалися через мережу інтернет та сервіси IP – телефонії. Координація дій контакт-центрів здійснювалася з головного офісу банку в Москві.

Організував нелегальні кол-центри один з київських бізнесменів. На посаду операторів брали переважно студентів за мінімальну заробітну плату. Працювали вони без будь-якого трудового оформлення. На одній зміні було залучено від 40 до 50 операторів. Наразі триває перевірка для встановлення усіх осіб, причетних до організації нелегального бізнесу.

Стрічка новин