У Лубнах дитині потяг відрізав стопу, коли вона пролазила під вагоном

У Лубнах дитині потяг відрізав стопу, коли вона пролазила під вагоном

5 листопада до Лубенської КЦМЛ з діагнозом: травматична ампутація правої ступні госпіталізували неповнолітню дівчину 2006 року народження, мешканку Лубен. 

Травмувалася дитина при переході через залізничні колії, коли товарний потяг на неї наїхав, передає Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.

«За інформацією очевидців, жінка з донькою переходили до електрички, перед якою стояв вантажний потяг. І хоч на переході він стояв майже "хвостом", жінка дозволила чи відпустила, чи сама сказала аби дівчинка перелізла під вагоном. В ту саму мить потяг рушив.» - написала про випадок журналістка обласної газети "Наша спільна справа" Анастасія Ляшенко у соцмережі.

Також зазначають, що мати постраждалої дитини відразу оббігла поза останнім вагоном і витягла дитину з-під коліс, однак вона вже отримала важкі травми ноги.

Стрічка новин