По вулиці Симона Петлюри, біля квіткового ряду, на авто впало дерево

Жертв вдалося уникнути, а от самі продавці квітів говорять: про те, що дерево аварійне, вони знали давно. Більше про збитки, завдані «деревопадом», моїм колегам розповіли очевидці події.

Шквальні вітри у Полтаві вже стихли, а наслідки, немов від буревію. 

Близько дванадцятої години працівники квіткового ряду здригнулися від голосного тріску дерев. Одне з дерев почало падати на автівку. Новенький білий «Сузукі» опинився точно у місці падіння дерева, що не витримало непогоди.

Тетяна Борисова, продавець квітів

- Я бачила, коли дерево вже падало. Я була усередині кіоску, чую, тріск якийсь. Ну тріщить, та й тріщить. Коли дівчина біжить та кричить, я вискочила. Дерево вже лягало, знаєте, так страшно стало. Людей не зачепило, вони просто розбіглись.

Також очевидці пригадують, що коли дерево почало падати, по вулиці, на щастя, людей було небагато. Лише дівчина с дитиною років десяти. Продавці говорять, що зазвичай у цьому місці багато людей – поруч магазини, школа та дитячі садочки. Жертв вдалося уникнути лише завдяки швидкій реакції дівчини.

Ірина Калініна, власниця автомобіля

- У нормальному місці, там, де дозволена стоянка, я залишила автівку. Потім вийшла і побачила, як дерево впало на машину. Вітру такого сильного немає. Я так дивлюся по усім деревам, вони тут усі сухі. Я так розумію, Зеленбуд наш не займається, я не знаю. Можливо, служба якась аварійна має бути, міська служба. Ну, на жаль, мені не пощастило.

За словами продавців з квіткових магазинів, вони вже зверталися до комунальних служб з вимогою прибрати аварійні дерева. За коментарем щодо падіння дерева ми звернулися до директора комунального підприємства «Декоративні культури» Олексія Харченко.

Олексій Харченко (розмова телефоном), директор КО «Декоративні культури»

- Ми до вас телефонуємо з такого питання, як падіння дерева біля квіткового ряду. Хто нам може це прокоментувати?

- Не я, це точно.

- Можливо, ви дасте контакти, того хто дасть коментар?

- Уявлення не маю, хто може дати коментар. Коментар може дати власник цього об'єкту, хто там власник, я уявлення не маю.

Падіння дерев у Полтаві – випадки не поодинокі. Мешканці міста говорять, що з жахом чекають на зиму, коли сухі дерева почнуть ламатись під вагою снігу та сильного вітру. 

власник автівки, припаркованої поруч

- Якщо по Полтаві поїздити, їх багато таких дерев, які гнилі. У нас жити страшно, не те, що залишати машину.

Стрічка новин