Майбутні юристи матимуть місце для проходження практики

Начальник Головного територіального управління юстиції спільно з директором спеціалізованого вишу підписали Меморандум про співпрацю

Співпраця між юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Головним територіальним управлінням юстиції триває давно, закріпити це на папері вирішили сьогодні.

Олег Тимченко, начальник ГТУ юстиції у Полтавській області

- Сьогодні ми підписуємо меморандум про співпрацю, в рамках якого сподіваємося, що будемо більше співпрацювати, будем більше обмінюватися досвідом, інформацією, будемо проводити більше днів відкритих дверей для студентів, практиків, стажувань.

За словами Олега Тимченка, на сьогодні велика кількість випускників юридичного інституту є працівниками Головного територіального управління юстиції. 

Владислав Якушеник, студент 

- Для мене підписання цього меморандуму дає все-таки у майбутньому стажування за фахом, а також праця, також по цьому напрямку.

Співпраця сторін полягає у проведенні спільної навчальної, наукової, методичної та інформаційної діяльності. 

Наталія Гутурова, директор Полтавського юридичного інституту

- Ми дійсно вдячні і Міністерству юстиції, і нашому Полтавському територіальному управлінню юстиції за те, що ми постійно працюємо спільно. У нас немає такого, щоб ми один одного не розуміли, щоб ми якось протистояли один одному, конкурували, конкурували лише у хорошому розумінні.

Меморандум дозволить об'єднати зусилля у підготовці кваліфакованих кадрів. 

Олег Тимченко, начальник ГТУ юстиції у Полтавській області

- Ми передаємо свій досвід, ділимося своїми навиками і сподіваємося, що студенти в майбутньому будуть приходити на конкурси, приймати участь, перемагати і ставати працівниками Головного територіально управління юстиції у Полтавській області.

Стрічка новин