У Полтаві хлопець врятував бабусю від втрати 20 тисяч гривень

Гроші пенсіонерка з його допомогою, сама того не знаючи, хотіла перерахувати шахраєві. Той представився онуком старенької, який насправді зараз служить в АТО. Завдяки пильності незнайомого полтавця велика сума коштів не потрапила до рук зловмисників.

Телефонні аферисти продовжують ошукувати полтавців.

Олександр, родич бабусі

- Зателефонували моїм родичам, сказали, начеб-то я потрапив у біду, і терміново за мене треба внести викуп. Запросили величезну суму коштів. Родичі, зрозуміло, піддавшись емоціям, не зателефонувавши мені (тому що шахраї весь час були з ними на зв'язку), одразу погодилися передати певну суму коштів цим шахраям.

Одна з умов – винести гроші та віддати незнайомому перехожому. З ним, начеб-то, повинні були зв'язатися та сказати, куди перераховувати кошти. Бабуся Олександра, прагнучи врятувати онука більш ніж 20 тисячами гривень, на вулиці натрапила на В'ячеслава.

В’ячеслав, допоміг бабусі зберегти кошти

- Дала телефон. Там почув голос невідомого чоловіка, який попросив допомогти скинути гроші, так як він перебуває у зоні АТО, а бабуся вже похилого віку, і не розуміється в новітніх технологіях. Я погодився.

Але голос у слухавці здався хлопцеві підозрілим.

В'ячеслав, допоміг бабусі зберегти кошти

- Коли я почав питати, де живе бабуся, як його звати, почув погрози на свою адресу і зрозумів, що це якась афера.

Тому В'ячеслав вирішив повідомити про те, що сталося, до поліції.

Сергій Махно, начальник відділення поліції №1 м.Полтава 

- Отримавши значні кошти від літньої жінки, молодий чоловік зорієнтувався та звернувся в органи поліції для того, щоб упередити злочин та запобігти шахрайству. Після чого повернув дані кошти цій жінці.

Подібні шахрайські схеми, кажуть поліцейські, злочинці застосовують досить часто. Тож правоохоронці закликають громадян не піддаватись на вигадки аферистів. У жодному разі не віддавати нікому гроші за «вирішення» якихось питань з псевдоправоохоронцями, а одразу телефонувати до поліції.

Стрічка новин