Україна запроваджує безвізовий режим з ОАЕ

Україна запроваджує безвізовий режим з ОАЕ

Україна та Об'єднані Арабські Емірати підписали низку міжнародних договорів, серед них - угоди про запровадження безвізового режиму, а також співпрацю в космічній та культурній сферах.

Україна й Об'єднані Арабські Емірати підписали меморандум про запровадження безвізового режиму. "Відповідний меморандум був підписаний за підсумками переговорів президента (України. - Ред) Петра Порошенка і прем'єр-міністра Об'єднаних Арабських Еміратів, правителя емірату Дубай шейха Мухаммеда бін Рашіда Аль Мактума", - повідомив прес-секретар президента України Петра Порошенка Святослав Цеголко в соціальній мережі Facebook у четвер, 2 листопада. Цеголко зазначив, що в 2016 році року ОАЕ відвідали понад 112 тисяч українців.

Сам президент Порошенко зазначив, що угода про безвіз може набути чинності вже в грудні, після обміну офіційними дипломатичними нотами.

Окрім того, Державне космічне агентство України й Космічне агентство ОАЕ підписали меморандум про взаєморозуміння в сфері дослідження космосу. Цей документ передбачає розвиток обміну промисловими, науковими і технічними розробками в сфері дослідження космічного простору.

Також Україна домовилася з ОАЕ про співробітництво в сфері культури, йдеться в повідомленні прес-служби українського президента. У повідомленні зазначається, що підписання документа сприятиме обміну інформацією про заходи, спрямовані на збереження національної культурної спадщини, а також популяризації національних культур України і ОАЕ.

Стрічка новин