На ЧАЕС почали будувати сонячну електростанцію

На ЧАЕС почали будувати сонячну електростанцію

Компанія Солар Чорнобиль приступила до активної фази виконання будівельно-монтажних робіт з будівництва першої сонячної електростанції потужністю 1 МВт/Пік на майданчику Чорнобильської АЕС. Про це повідомляє прес-служба Державного спецпідприємства ЧАЕС.

"Наразі на територію будівництва завозиться технологічне обладнання, проводиться установлення баластних блоків під металоконструкції, виконується установлення плит під стовпи огорожі, ведуться підготовчі роботи перед монтажем металоконструкцій, установлення баластного фундаменту під комплектні трансформаторні підстанції", - сказано в повідомленні.

В процесі будівництва будуть встановлені 3762 сонячних модулі. Для розміщення технологічного обладнання електростанції використовуються системи кріплення і фундаменти, які були спеціально розроблені з урахуванням вимог майданчика і радіологічної безпеки.

Введення станції в промислову експлуатацію планується в четвертому кварталі 2017 року. Річна продуктивність СЕС Солар Чорнобиль-1 складе 1024 МВт.

Стрічка новин