УЄФА може позбавити Динамо ліцензії на єврокубки

УЄФА може позбавити Динамо ліцензії на єврокубки

В УЄФА несподівано занепокоїлись щодо доцільності видачі київському Динамо права грати в єврокубкових турнірах.

"УЄФА висловив стурбованість станом прострочених заборгованостей щодо виконання своїх зобов'язань клубом з якихось фінансових операцій. Я не можу детально розповісти зараз, поки йде розслідування, але справа у простроченій фінансовій заборгованості.

Санкції? Як і всюди: найлегша – попередження, найважча (для національної асоціації) – можуть забрати право проводити ліцензування клубів на якийсь період. У проміжку можуть бути і штрафні санкції, і якісь інші ... Для клубу найстрашніше – відсторонення від єврозмагань на певний період, найлегша – теж попередження", – розповів заступник директора центру ліцензування Федерації футболу України Сергій Задиран.

УЄФА надіслав на адресу ФФУ листа, в якому йдеться про заборгованість, яку київський клуб приховав при підготовці документів на атестацію. Зараз триває переписка між європейським футбольним союзом і Динамо, в яку включили також Федерацію. Санкції можуть серйозно вдарити і по національній асоціації, і по клубу, хоча існує ймовірність, що всі обійдуться попередженням.

Стрічка новин