На Полтавщині оштрафували скандальну рекламу з еротичним підтекстом

На Полтавщині оштрафували скандальну рекламу з еротичним підтекстом

На Полтавщині під час моніторингу  реклами на предмет виявлення зображень або тверджень, які є дискримінаційними за ознакою статі людини виявили порушення.

Зовнішню рекламу із порушеннями законодавства  знайшли у Полтавській області. Реклама будівельних матеріалів із написом «КОМБІНАТ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ пропонує залізобетонні конструкції «БЕТОН товарний 1575 грн/м3. ЗІ МНОЮ ТВЕРДІЄ».

На малюнку зображена напівоголена дівчина, зображення якої нічим не пов’язано із залізобетонними конструкціями та бетоном, що рекламуються, передає уповноважений Верховної Ради України з прав людини на офіційному сайті

За результатами реагування Уповноваженого з прав людини, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів поінформували про те, що за порушення вимог статей 7 та 8 Закону України «Про рекламу» щодо рекламодавця застосували штрафні санкції відповідно до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 № 693.

Розповсюдження дискримінаційної реклами припинили.

Стрічка новин