На виборах до ОТГ представники «Солідарності» отримали велику підтримку від українців

114 партійців Блоку Петра Порошенка стали переможцями у своїх громадах та очолили їх. А це, кажуть у Полтавській територіальній організації цієї політсили, – майже 57% від загальної кількості кандидатів в Україні.

29 жовтня в Україні відбулися вибори до об'єднаних територіальних громад. За їх підсумками 114 представників БПП «Солідарність» в Україні очолили новостворені громади. Ці результати голова Полтавської територіальної організації цієї політичної сили Андрій Пісоцький називає успішними та показовими.

Андрій Пісоцький, голова Полтавської ТО партії БПП «Солідарність»

- БПП «Солідарність» дав дуже непоганий результат по Україні. Вони є переможцем абсолютно по всіх показниках, по ОТГ вони перемогли і на Сході, і на Заході, і в центрі – абсолютно по всій території нашої держави. Сьогодні цей результат, він відображає повністю підтримку Президента, яка сьогодні є на території України. Сьогодні ця реформа, яка дійсно покращує життя населення, і яка дає гарну перспективу розвитку територій.

У Полтавській області 4 партійці від «Солідарності» отримали перемогу на виборах. Це – Нехворощанська, Бутенківська, Ланнівська та Лохвицька об'єднані територіальні громади. Плюс очільницею Новосанжарської ОТГ стала самовисуванка Інна Коба, яку на виборах підтримувала «Солідарність». Новообрані голови, кажуть, вже готові розпочати виконувати свої обов'язки.

Костянтин Удовиченко, обраний головою Ланнівської ОТГ

- Ті питання, над якими будемо працювати, – це медицина. У нас є амбулаторія, але треба розвивати більш серйозно первинний центр надання медичних послуг, і це інфрастурктура. Це теж болюче питання – дороги.

Після проведення виборів до ОТГ громади отримають більше повноважень та самостійні бюджети, відтак, зможуть укріпити своє економічне становище.

Віктор Радько, обраний головою Лохвицької ОТГ

- Ми спізнилися з цією реформою на два роки. Спілкуючись із головами, які об'єдналися у 2015 році, ми бачимо, які зміни відбуваються в тих громадах.

Крім цього, 130 депутатів від ББП по всій Україні стали обранцями до міських рад ОТГ. А це – 19%. На Полтавщині вони увійшли до складу 10 міських, селищних та сільських рад.

Стрічка новин