До Нового року у Полтаві відремонтують ендокринологію в другій лікарні

Кошти на проведення капітальних робіт виділили з міського бюджету. За майже 6 млн гривень замінили покрівлю, встановили нові металопластикові вікна, а нині тривають роботи всередині приміщень. Як відбувається ремонт у другій лікарні, під час робочої наради перевірив міський голова Олександр Мамай.

Будівлю, в якій розташовується ендокринологічне відділення, звели ще у 1905 році. Минулоріч вона постраждала від пожежі, тож міська рада прийняла рішення провести тут ремонті роботи. На якому етапі вони зараз, цього дня перевіряє мер Полтави Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні вкрай необхідно було зробити ремонт у цьому приміщенні. Дуже довго дивилися, чи можна зробити частково, і прийняли рішення зробити повністю капітальний ремонт. Виділили понад 6 млн гривень. І сьогодні фахівці, будівельники запевнили мене, що на День Святого Миколая ми переріжемо стрічку.

Наразі, кажуть будівельники, роботи практично виходять на фінішну пряму.

Віталій Бондар, виконроб на цьому об'єкті

- Ми зробили дах, всю систему опалення, водопостачання зроблено, штукатурні роботи, шпакльовочні, залишилося фарбування і «стяжки» перший поверх, встановити двері.

А ще замінили вікна та двері у палати та кабінети на сучасні, металопластикові. Відділення розраховане на 40 ліжко-місць. Після ремонту ця кількість не зменшиться, натомість, запевняють у лікарні, умови перебування для пацієнтів стануть більш комфортними.

Євген Іщейкін, головний лікар Полтавської МКЛ №2

- У кожній палаті буде можливість хворому вмитися, раковини поставлені, обладнана душова кімната. Для інвалідів спеціально створена палата для того, щоб вони могли зручно розташуватися, піднятися на каталці. Створюється міні-ліфт для підйому пацієнтів.

Щороку до ендокринологічного відділення другої лікарні звертається 1500 пацієнтів. 20-25% з них мають патологію щитовидної залози. Решта – хворіють на цукровий діабет.

Ельвіра Кайдашева, зав. ендокринологічним відділенням Полтавської МКЛ №2

- Захворювання зростає в геометричній прогресії. І в наших задачах – якомога раніше виявити це захворювання, якщо можливо – попередити. Якщо ми виявили це захворювання – виявити на ранніх етапах, попередити розвиток ускладнень.

За оцінками будівельників, до Нового року ендокринологічне відділення другої лікарні зможе прийняти перших пацієнтів в оновленому приміщенні.

Стрічка новин