У Карлівському районі на узбіччі дороги люди знайшли візочок із дитиною

Поряд із ним в очереті спав товариш батька хлопчика. Дитина могла в будь-який момент випасти з візочка та потрапити під колеса проїжджих фур. Правоохоронці встановили особу хлопчика та розшукали його родину. 

Жвавий рух, величезні автомобілі, а на узбіччі дороги – беззахисний дитячий візок із малюком. Таку картину побачила Світлана Михайлівна, проїжджаючи Карлівським районом.

Світлана Михайлівна, виявила дитину

- Воно плакало, хиталося, з візочка могло випасти. Я його взяла на руки, носила. Машини ж летять, особливо фури, а візочок одразу стоїть біля узбіччя, де асфальт починається.

Небайдужі люди викликали поліцейських. Ті у короткий термін встановили особу дитини та її батьків. Хлопчика одразу відправили на обстеження до лікарів.

Лідія Лаврик, завідуюча дитячим відділенням Карлівської ЦРЛ

- Наразі стан дитини задовільний. Дитина доглянута, зараз за дитиною доглядає медичний персонал. Скарг від медичного персоналу по дитині я не отримувала.

Тим часом правоохоронці з'ясували, чому візочок з однорічною дитиною опинилася біля дороги.

Наталія Нечепуренко, заступник начальника Карлівського відділу поліції 

- Батько, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, передав дитину своєму товаришу, щоб останній відвіз дитину додому. Але останній, не дійшовши до місця призначення, перебуваючи у дуже сильному сп'янінні, вирішив спочити.

Як виявилося, батько виховує дитину сам, де в чому допомагають бабуся з дідусем. Рідна ж мати давно не цікавиться долею свого сина. 

батько дитини

- Десь бомжує у Харкові. Розвестися з нею хочу. Працюю по будівництвах в селі. Є гроші. Я малому все купляю: памперси, йогурти, все беру малому.

Родина хлопчика вже потрапляла в поле зору місцевої служби у справах дітей.

Олеся Деркач, в.о. начальника служби у справах дітей Карлівської РДА

- На даний час хлопчику 1 рік і 3 місяці. Ми вже виїжджали до цієї сім'ї, комісії у складі і сільського голови, і секретаря сільської ради Верхньоланівської, передивлялися умови, в яких проживає дитинка. Хлопчик проживає з батьком у його батьків.

За фактом невиконання обов'язків по догляду за дитиною слідчі Карлівського відділу відкрили кримінальне провадження. Батькам може загрожувати покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Триває досудове розслідування.

Стрічка новин