Осінні барви надихають творчих людей на нові ідеї та вироби мистецтва

Піддалися їх чарам і студенти Полтавської аграрної академії. Малюнки, скульптури та смаколики вони представили на виставці з однойменною назвою «Осінні барви». Останню зі своїми скульптурами відвідав й Іван Долюк, художник, який працює з природними матеріалами.

Організаторами виставки «Барви осені» в аграрній академії стали студенти факультету агротехнології та екології. Майбутні екологи впевнені: щоб стати професіоналом, свою роботу потрібно любити. Тож студенти вирішили освідчитися у коханні природі шляхом перетворення її на витвори мистецтва.

Тетяна Перепадченко, студентка факультету агротехнології та екології ПДАА

- Дуже багато студентів виявило інтерес до цієї виставки. Уся студентська рада факультету залучена до цього заходу, навіть викладачі та студенти, які не входять до складу студентської ради, та до цього не проявляли ініціативу вирішили взяти участь у цьому заході.

Малюнки в осінніх кольорах, вироби з природних матеріалів та навіть осінні смаколики підготували учасники виставки. Для Полтавської державної аграрної академії такі демонстрації студентських робіт – постійна практика. Активні студенти для своїх робіт використовують найрізноманітніші теми та матеріали.

Микола Маренич, декан факультету агротехнологій та екології ПДАА

- Вирішили зробити різноманітну виставку, де будуть і художні твори, і кондитерські вироби, тобто те, на що здатні наші студенти.

Паралельно з виставкою робіт студентів свою експозицію показав й Іван Долюк, скульптор, відомий своїми виробами з природних матеріалів. Студенти могли не лише ближче познайомитися з роботами автора, а й поспілкуватися з ним. Від скульптора дізналися, як бачити у корінцях та гілках дерев майбутні витвори мистецтва.

Іван Долюк, автор робіт з природних матеріалів

- Представлено тут із моєї колекції, яка налічує вже 60 предметів лісової скульптури, представлено тут 45 робіт. 15 робіт просто не вмістилися в коробки, які я перевозив. Є там роботи й двометрового розміру, і півтора метра.

Відвідувачі виставки певні: такі експозиції особливо корисні майбутнім захисникам природи – екологам, адже саме такі скульптури нагадують людям про красу природи та її багатогранність.

Микола Маренич, декан факультету агротехнологій та екології ПДАА

- Приємним сюрпризом була цікавість студентів. Ви самі тільки-но бачили, що в аудиторії знаходиться значна кількість студентів. Причому, цей контингент змінюється. Вони самі приходять і дивляться на ці витвори мистецтва.

Стрічка новин