У Кременчуці оголосили конкурс на краще облаштування споруд-рядів для стихійної торгівлі

У Кременчуці оголосили конкурс на краще облаштування споруд-рядів для стихійної торгівлі

На щотижневій апаратній нараді міський голова Кременчука Віталій Малецький поставив перед відповідними службами завдання створити для містян належні умови для торгівлі власноруч вирощеною городиною. 

Під час наради зазначили, що у Кременчуці є місця, де громадяни постійно торгують овочами,вирощеними на своїх городах. Проте вони повинні мати належний вигляд та прибиратися.  

«Має бути людина, яка відповідає за зовнішній стан таких торговельних точок та прибирання сміття біля них. Там, де власників немає, міська влада планує  облаштувати торговельні ряди для роздрібної торгівлі овочами та фруктами.» - йдеться у повідомленні.  

Тому у місті оголосили інвестиційний конкурс щодо реалізації соціально-інвестиційного проекту з облаштування стаціонарних тимчасових споруд-торговельних рядів для роздрібної торгівлі власноруч вирощеною продукцією (овочі, фрукти, ягоди). Наразі триває  прийом пропозицій на участь у конкурсі, передає офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради.

Перед  інвесторами, які планують встановити такі об’єкти, міська влада ставить вимогу створити місця для громадян, які продають власноруч вирощені овочі та фрукти.  

Стрічка новин