Міжнародній поліцейській асоціації в Україні – 20 років

Представники її регіонального відділення – полтавського – днями відзначили ювілей створення організації. Попри те, що місцева, та і українська секція Асоціації на більш ніж 40 років молодша за міжнародну, зараз вона активно розвивається. Чим займається організація та якими заслугами перед співвітчизниками пишаються – керівники об'єднання розповіли під час святкової зустрічі.

67 років тому у Великобританії була створена Міжнародна поліцейська асоціація. Нині її називають однією з найбільших професійних громадських організацій, яка має статус постійного представника в Організації Об’єднаних Націй та консультативного – у Раді Європи. Її керівництво і зараз знаходиться в англійському місті Ноттінгем. Українці приєдналися до організації у 96 році. 

Віктор Овсянніков, головний секретар Української секції Асоціації поліцейських 

- Задля чого вона створена? Про це свідчить девіз «Служба через дружбу». Це дружба між поліцейськими всіх країн світу. А головні цілі – мир в усьому світі, об'єднання всіх в єдину сім'ю. Ми це почуваємо, коли їздимо на міжнародні форуми.

У складі Української секції – 30 регіональних відділень та осередків, що об’єднують працівників правоохоронних органів, силових структур та цивільних громадян, які активно сприяють роботі поліції. Вони беруть активну участь в соціально-значущих заходах, працюють над вирішенням суспільно-важливих питань на щорічних конгресах та конференціях Національної виконавчої ради. У 1997 році полтавці створили і своє регіональне відділення Асоціації. 

Віктор Овсянніков, головний секретар Української секції Асоціації поліцейських 

- Полтавське відділення – одне із перших, що було організоване на теренах України. І наша українська секція цьогоріч теж святкує 20-річчя з дня прийняття нас у велику міжнародну сім'ю.

За два десятиліття, кажуть в українській асоціації, зроблено чимало: від озеленення і благоустрою визначних культурно-історичних місць до участі в міжнародних спортивних змаганнях і творчих фестивалях.

Олександр Телик, очільник Полтавського відділення Української секції Асоціації поліцейських 

- В нашій асоціації дуже багато і ветеранів, і молоді, яку ми приймаєм кожного року. Ми думаємо, що молодь буде поповнювати нас і надалі. В цьому році ми тільки прийняли 45 нових членів. А всього за ці роки в лави нашої асоціації прийшли понад 600 осіб.

Найактивніших представників полтавського відділення відзначили почесними знаками, подяками та наручними годинниками.

Стрічка новин