Діти з Жуків і Тахтаулового мріють про художню школу

Зараз вони займаються у гуртку «Ультрамарин». Проте число бажаючих оволодіти основами образотворчого мистецтва з кожним місяцем зростає. У жовтні юні художники із Полтавського району отримали можливість на широкий загал продемонструвати свої роботи. Виставку дитячих малюнків влаштували у Художньому салоні в Полтаві.

Квіти, фрукти, абстракція – до цих робіт доклала свою руку Даша Павлусь. Дівчинка живе у Жуках і вже півроку навчається малюванню у гуртку «Ультрамарин».

Дар'я Павлусь, юна художниця

- Коли хочу малювати, потрібно спочатку знайти, що ти хочеш. Потім – намалювати фон, тоді вже намічати, що, де в тебе буде. А тоді вже якимись кольорами провести, щоб було легше, а потім вже можна буде вимальовувати.

У жовтні свої роботи Даша, як і інші вихованці «Ультрамарину», мала змогу презентувати у Художньому салоні в Полтаві. Техніка, в якій створена більшість їхніх робіт на цій виставці, – олійний живопис.

Юлія Перепьолкіна, художниця, керівник гуртка «Ультрамарин»

- Це така техніка, яка яскрава, її можна поправити в будь-який момент, вона надає дуже великий спектр можливостей. Я бачу, як діти з задоволенням малюють і пальцями, і мастіхіном, і пензлем.

Нині заняття з живопису Юлії Перепьолкіної відвідують 9 дітей із Тахтаулового та Жуків.

Юлія Перепьолкіна, художниця, керівник гуртка «Ультрамарин»

- Їх стає все більше, тому сільрада вирішила надати приміщення для того, щоб була своя ізо-студія, але я не бачу взагалі проблеми зробити художню школу там. Якщо в Опішні є своя художня школа, то чому її не може бути в Тахтауловому чи Жуках? Дуже багато дітей, вони всі талановиті.

Про художню школу для своїх дітей у Полтавському районі мріють і батьки.

Тетяна Шумейко, бабуся

- Закликаємо небайдужих людей допомогти нашим дітям створити таку школу художню, де кожна проста сільська дитина мала змогу розвинути свій талант.

Стрічка новин