Полтава та Боржомі поглиблюють співпрацю у сфері туризму

Днями наше місто відвідала делегація із Грузії. Під час зустрічі очільники Полтави та Боржомі домовилися про зміцнення культурних зв'язків та туристичних обмінів між двома країнами.

З 2011 року Боржомі та Полтава – міста-побратими. Такі партнерські відносини існують не лише на папері. Аби підтвердити це, до Полтави завітала грузинська делегація. Мер міста приймає гостей з подарунками – грамотами та нагрудними знаками. Ці відзнаки – за багаторічну співпрацю у культурній та туристичній сферах.

Дімітрій Кіпіані, голова Боржомського муніципалітету

- Я думаю, що туризм – це те, що нас об'єднує, тому що дуже багато тут людей живе в Україні, і Грузія дуже зацікавлена у цих зв'язках: туризм, бізнес і т.д. Я сподіваюся, все буде добре, ми будемо співпрацювати у цих сферах.

Головний напрямок спільної роботи – туристичні обміни. 

Дімітрій Кіпіані, голова Боржомського муніципалітету

- У нас такий проект – ми збираємося зробити табір літній у Боржомі. Щоб з міст-побратимів приїздили до нас влітку, тому що в нас курортний район, сезон дуже добрий.

А зараз вже кілька років поспіль поїздки на грузинську землю здійснюють творчі колективи нашого міста.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Полтавські діти їдуть відпочивати, полтавські діти їдуть на екскурсії, полтавські діти показуватимуть свою творчість перед дітьми міста Боржомі, полтавські діти потоваришують з дітьми міста Боржомі. Потім ті діти приїдуть у Полтаву, і вони подружаться з нашими дітьми.

Те, якими талантами володіють полтавські діти, делегації з Боржомі демонструють вже у Галереї мистецтв. Виготовлення ляльок-мотанок, декоративний розпис – гості з Грузії і собі беруть пензлика в руки та проходять короткий урок від полтавських майстрів. Потому для них – концерт, який об'єднує дві культури – грузинську та українську. Пісню «Ти ж мене підманула» запрошують розучити і гостей із Боржомі. А далі вже – майстер-клас із гопака. Не обійшлося на цьому вечорі і без запальної грузинської лезгинки.

Стрічка новин