Полтавські поліцейські запросили у гості школярів із прифронтової зони

За кілька днів діти з Бахмутського району відвідали найцікавіші місця у Полтаві, побували на вечірній прогулянці, сходили в кіно та спробували себе у ролі правоохоронців.

Ці діти зараз живуть у так званій «сірій зоні». Тобто, прифронтовій. Хоча визначення, що отримали території Донецької області, їм не подобається. Кажуть, вони такі ж українці. 

Тамара Гуржій, вчитель школи №2 с.Миронівське Донецької обл.

- Ми пережили надзвичайно складні часи у 2014-2015 роках. Ми спостерігали за цими страшними подіями. А зараз життя повертається у наше селище, відбудовуються будинки, школи. Люди повертаються.

Та і дітей у школах стає більше. Донеччани кажуть: все ж таки вдома завжди краще. Однак, вони залюбки погодились на пропозицію полтавських поліцейських приїхати у гості. На три дні перебування для них влаштували насичену екскурсійну програму. 

Першим етапом став візит до Головного управління поліції. Далі діти навіть спробували себе у ролі операторів кол-центру. 

Потім дітям влаштували прогулянку вечірнім містом. Відвідали гості і Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви», Музей дальньої та стратегічної авіації і Полтавський Краєзнавчий музей. Побачене у школярів і вчителя викликало захоплення. 

Крістіна та Настя

- Нам поліція організувала дуже класну поїздку до Полтави. Ми нічого не знаємо про це місто. Зараз ми у музеї авіації. Тут дуже класно.

Яна та Катя

- Ми сюди поїхали, аби отримати нові емоції, відчуття, побачити щось нове. Дуже сподобався авіамузей. Незвичайно. Ці велетенські літаки. Це все так сподобалось, незважаючи навіть на те, що був дощ. Тим паче, що ми ніколи не бачили літаків наживо.

Приємним сюрпризом для школярів став ще один подарунок від поліцейських – перегляд 3D фільму в одному з кінотеатрів Полтави. А на пам'ять про візит гості отримали ще й сувеніри.

Стрічка новин