В Європі лютує ураган "Герварт": щонайменше шестеро загиблих

В Європі лютує ураган "Герварт": щонайменше шестеро загиблих

Щонайменше шестеро людей загинули внаслідок спричинених ураганом "Герварт" нещасних випадків у Німеччині, Польщі та Чехії. Німецькі метеорологи подекуди зафіксували швидкість вітру 176 та 144 кілометри за годину.

Щонайменше шестеро людей загинули в Німеччині, Польщі та Чехії станом на вечір неділі, 29 жовтня, внаслідок нещасних випадків, які спричинив ураганом "Герварт". Ще кілька людей поранені, переважно через падіння дерев.

У Німеччині в федеральній землі Нижня Саксонія потонув 63-річний чоловік. Разом зі своїм братом він ночував у кемпінгу на березі Північного моря. Вночі кемпінг затопила вода. 63-річний чоловік не зміг урятуватися. Його брат вижив.

У землі Мекленбург - Передня Померанія перекинувся моторний човен із трьома туристами на борту. Одна жінка загинула. У Польщі та Чехії стихія забрала життя чотирьох людей.

У деяких місцевостях німецькі метеорологи зафіксували швидкість вітру до 176 та до 144 кілометрів за годину. Це значно більше, ніж під час урагану "Ксав'єр", який лютував у Німеччині на початку жовтня. У Німецькій метеорологічній службі (DWD) прогнозують, що до понеділка ураган ослабне.

Німецька залізниця в неділю скасувала рух міжміських потягів у семи федеральних землях. У деяких містах залізничне сполучення відновили ввечері. Водночас навколо Гамбурга міжміське залізничне сполучення буде частково заблоковане і в понеділок.

У багатьох німецьких містах, передусім на півночі та сході країни, зупинявся автомобільний рух через дерева, які повалили шквальні вітри. Метеорологи застерігають від відвідування лісів.

Стрічка новин