Гітлер пережив Другу світову війну і втік до Латинської Америки - документи ЦРУ

За офіційною версією, Афольф Гітлер разом з дружиною Євою Браун покінчили з собою
За офіційною версією, Афольф Гітлер разом з дружиною Євою Браун покінчили з собою

Гітлер нібито імітував своє самогубство і ховався під ім'ям Адольфа Шріттельмайєра.

Розсекречені документи з архівів ЦРУ побічно підтверджують, що нацистський лідер Адольф Гітлер не покінчив з собою в 1945 році, а втік до Латинської Америки.

Один з інформаторів американської розвідки в 1955 році повідомляв, що колишній есесівець Філіп Сітроен нібито зустрічався після закінчення Другої світової війни з Гітлером, який ховався в Колумбії під прізвищем Шріттельмайєр.

cia.gov  Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/world/2214046-gitler-perejiv-drugu-svitovu-viynu-i-vtik-do-latinskoji-ameriki-dokumenti-tsru-foto.html cia.gov

У доповіді агента стверджується, що Сітроен контактував з фюрером приблизно раз на місяць. Це відбувалося під час відряджень з Венесуели в Колумбію. На доказ до документів була прикріплена фотографія Сітроена з людиною, схожою на Адольфа Гітлера, зроблена в 1954 році в місті Тунха (Колумбія). Через якийсь час, за словами інформатора ЦРУ, Гітлер перебрався в Аргентину.

За офіційною версією, Афольф Гітлер разом з дружиною Євою Браун покінчили з собою 30 квітня 1945 року в Берліні під час штурму німецької столиці радянськми військами. Їх тіла були спалені в саду рейхсканцелярії.

Стрічка новин