В аграрній академії говорили про малий та середній бізнес

Студенти демонстрували свої знання, а гості заходу, люди, які не перший день у бізнесі, ділилися своїм досвідом та рекомендаціями щодо його ведення.

Анна Данко – студентка другого курсу Полтавської державної аграрної академії. Вона мріє стати підприємцем та розвивати малий бізнес в Україні. Сьогодні дівчина представила свою презентацію на тему програм розвитку малих та середніх підприємств. Зараз у неї, як і у багатьох студентів академії, з'явилась можливість більше дізнатися про перспективи підприємництва від представників малого та середнього бізнесу та представників влади.

Анна Данко, студентка ПДАА

- Сьогодні я приймала участь у такому вперше. Мені було дуже цікаво. Отримала цікаву для себе інформацію від гостей. Надалі хочу працювати у цій справі, мені подобається ця професія.

У рамках засідання «круглого столу» студенти презентували свої роботи на тему бізнесу, а у відповідь отримували слушні поради від запрошених гостей. Підприємці ділилися своїми секретами успіху та розповідали про історію свого бізнесу. Так у здобувачів вищої освіти була можливість перейняти досвід та дізнатися про те, що дійсно важливо знати, починаючи власну справу.

Олена Вараксіна, директор Інституту післядипломної освіти ПДАА

- Сьогоднішній захід був покликаний налагодити діалог із представниками бізнесу. Допомогти нашим майбутнім підприємцям налагодити діалог з органами та представниками влади. Тобто, зуміти зарекомендувати себе на ринку праці, зуміти створити своє підприємство і внести певний вклад в економіку та розбудову України.

Гості «круглого столу» згадують: починали будувати свій бізнес також студентами. Особливо важливим для початку власної справи називали вміння ризикувати та здатність брати відповідальність за власні дії.

Анжела Захарова-Селезнева, гостя заходу

- Студенти – це наше майбутнє. Ми чудово знаємо, що студенти мають знати те, що відбувається на практиці. Завдяки тому, що приходимо ми, люди, які працюють на підприємствах у практиці, та теорія, яка дає основу, базис. Такий гарний старт для того, щоб розвивати свій бізнес.

Нагадали студентам аграрної академії і про важливість знання іноземних мов як основу для відкриття зовнішніх ринків.

Стрічка новин