У Полтаві об’єднають студентів та викладачів фестивалем творчості

У Полтаві об’єднають студентів та викладачів фестивалем творчості

25 жовтня у міськвиконкомі обговорювали  ідею проведення нового фестивалю творчості «Викладач та студент – єдиний тренд!»з нагоди Дня студента.

Зустріч відбулася у формі наради за участю заступників з виховної роботи вишів І-ІІ рівня акредитації та голів студентського самоврядування ВНЗ, яку провела начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Ромас.

Олена Ромас повідомила, що орієнтовна дата проведення фестивалю – 22 листопада.

Також посадовець зазначила умови конкурсу.

Серед них: від кожного навчального закладу має бути команда, кількісний склад якої – необмежений. Разом з тим, до неї обов'язково має входити викладач.

Фестиваль включатиме два конкурсних епізоди:

1. Привітання – презентація учбового закладу (пісенна, танцювальна композиція, відео-привітання, гумористична сценка, будь-яка інша форма);

2. Музичне домашнє завдання – демонстрація єдності поглядів та сприйняття викладацького і студентського колективів (пісенна, танцювальна композиція, відео-привітання, гумористична сценка, будь-яка інша форма).

Також присутні на зібранні обговорили ідею й умови проведення конкурсу та підтримали його проведення.

«Тож, до уваги усіх охочих! До 3 листопада 2017 року необхідно подати заповнену заявку до управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому (вул. Соборності, 36, каб. 119), зазначивши обов'язково відповідальну особу за участь команди від ВНЗ. Довідки за телефоном: 2-57-29 (відділ реалізації молодіжної політики управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради).» - наголошують у Полтавській міськраді.

Стрічка новин