Соціально-просвітницьку акцію «Дарунок бібліотеці» оголосив благодійний фонд «Жіноча рада»

Захід планують зробити масштабним: триватиме він два дні у Корпусному парку. Зібрані книги передадуть до фондів різних бібліотек міста.

Книжкові фонди бібліотек Полтави нині поповнюються не досить часто. Констатують це і самі співробітники бібліотек. Поповнення, за словами директора Полтавської централізованої бібліотечної системи Таміли Дузенко, відбуваються для періодики два рази на рік, іншої літератури – раз. Аби допомогти закладам, благодійний фонд «Жіноча рада» ініціює акцію «Дарунок бібліотеці». Голова фонду Вікторія Матковська пояснює, що книги сьогодні коштують дорого, тому забезпечення бібліотек за бюджетні кошти відбувається не в повному обсязі.

Розпочинають акцію уже відсьогодні. Та упродовж двох днів, в п'ятницю та суботу, поставлять намет в Корпусному парку, де й будуть приймати книги від громадян. Якщо ж хтось з благодійників не зможе сам принести книги, то примірники готові забрати, приїхавши додому, говорить Вікторія Матковська. Додаткову інформацію з цього приводу можна отримати за телефоном 56-20-52. Бажаючі подарувати бібліотекам міста книги уже є.

По закінченню акції книги розподілять між бібліотеками відповідно до потреб кожної з них. Вікторія Матковська говорить, що захід по збору літератури може стати традиційним, але за умови, що мешканці Полтави підтримають ініціативу «Жіночої ради».

Стрічка новин