Свою заборгованість має область

Саме та, що виникла по внесках в Пенсійний фонд та заробітній платі, стала головною темою колегії в облдержадміністрації. Загальний борг за цими показниками на 1 червня склав майже 46 мільйонів гривень.

Полтавський регіон сьогодні має стабільну динаміку зростання майже по всім економічним показникам, зазначив голова облдержадміністрації, відкриваючи колегію. Бюджет виконаний на 51%, і в другому півріччі ці темпи мають бути ще кращими. Згадав Валерій Асадчев і свою нещодавню зустріч з Президентом - в Рівненській області. Саме тоді Віктор Ющенко оголосив свої вимоги до бюджету на наступний рік - 20%-ву надбавку працівникам соціально-культурної сфери на селі, 35%-ве підвищення трудових пенсій, виплату грошової допомоги при народженні другої і кожної наступної дитини в розмірі 15 тисяч гривень, підвищення стипендій для дітей-сиріт на 2 прожиткові мінімуми та інші побажання. А головною темою самої колегії стали борги по внескам в Пенсійний фонд та заробітній платі.

Сьогодні загальна сума боргу по пенсійним внескам в області складає 32 мільйони гривень, що на 4 мільйони більше, ніж на початок року. І цей показник стабільно зростає майже у всіх містах і районах області, зазначив начальник обласного управління Пенсійного фонду Валерій Руденко. Каже, найгірше пенсійні внески платять підприємства, організації та установи Полтави, зокрема, Октябрського району міста. Далі йде Комсомольськ, Полтавський, Лохвицький та Миргородський райони.

Губернатор запропонував безнадійні борги по пенсійним внескам підприємств-банкрутів списувати. А стосовно Полтави - лідера області по цим боргам, провести окреме засідання.

Стрічка новин