Більше 2 млрд гривень – за 9 місяців

Таку суму Полтавська митниця ДФС від початку року перерахувала до держбюджету. Про такі підсумки своєї роботи говорять представники служби. Експортні поставки збільшилися до країн Східної Європи, імпорт – зі Сполучених Штатів та Китаю.

Полтавські митники підбивають підсумки роботи за 9 місяців. З січня по вересень 2017 року вони перерахували до Державного бюджету України 2 млрд 429 млн гривень.

Василь Воронько, перший заступник начальника Полтавської митниці ДФС

- За 9 місяців поточного року полтавськими митниками проведено митне оформлення 25,7 тисяч митних декларацій. Із них – 14,2 тисяч склали експортні декларації, по імпорту – 11,6 тисяч.

Структура експорту у Полтавській області, кажуть на митниці, є сталою впродовж декількох останніх років. Зокрема, суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності вивозять руди, шлак, готові харчові жири, тютюнові вироби, борошняні кондитерські вироби, вату, готові корми для тварин та інше. Загалом Полтавщина має експортні відносини із 87 країнами світу.

Василь Воронько, перший заступник начальника Полтавської митниці ДФС

- Спостерігалося збільшення експортних поставок до Австрії, Угорщини, Чехії, Білорусі, Словаччини, Німеччини, Казахстану, Туреччини, Китаю та Шрі-Ланки. Зменшення відбулося до Азербайджану на 11%, Молдови на 4%, Грузії на 2% і Вірменії на 28%.

При імпорті на територію області в основному ввозяться машини, обладнання, механічні пристрої, чорні метали, тютюн, ефірні олії, парфумерні, косметичні препарати, папір і картон, інші продукти хімічної промисловості. Імпортні поставки за 9 місяців поточного року надійшли з 61 країни. Василь Воронько зазначає: значна увага приділяється спрощенню митних процедур та скороченню часу, який суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності витрачають на оформлення товарів. Результатом роботи митниці, спрямованої на покращення сервісу, є стабільні показники середнього часу митного оформлення імпортних та експортних операцій, який становить 46 хв.

Стрічка новин