Під час виборів ОТГ на Полтавщині безпеку контролюватимуть 200 полісменів

Під час виборів ОТГ на Полтавщині безпеку контролюватимуть 200 полісменів

На Полтавщині 29 жовтня відбудуться місцеві вибори в 12 ОТГ. На зазначених територіях нараховується близько 58 тисяч виборців. 

З метою забезпечення публічного порядку й безпеки під час волевиявлення громадян, територіальні підрозділи поліції, де відбуватимуться вибори, працюють в посиленому режимі. 

До цілодобової охорони ТВК і ДВК залучатиметься до 200 поліцейських.  Ще близько 250 поліцейських працюватимуть в режимі посиленого патрулювання території та у складі слідчо-оперативних груп і груп реагування патрульної поліції. Наразі вже три ТВК, які отримали бюлетені, взяті під цілодобову охорону поліції, передає начальник відділу зв'язків з громадськістю ГУ НП області Юрій Сулаєв у соцмережі.

«Закликаємо учасників виборчого процесу та громадян утриматися від порушень чинного законодавства України! Не брати участі у брудних технологіях, провокаціях та інших порушеннях виборчого законодавства.» - йдеться у повідомленні.

На сьогодні до поліції вже надійшло 9 заяв про ймовірні порушення. Більшість із них стосуються розповсюдження друкованої продукції без вказання вихідних даних (наклад, типографія тощо).

Стрічка новин