У Полтаві сьогодні розпочала роботу виставка, присвячена туризму області

Гості з понад семи областей України та усіх куточків Полтавської області цього дня – у виставковій залі Міського будинку культури

У виставковій залі Міського будинку культури – традиційна щорічна міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині», яка проходить спільно зі спеціалізованою виставкою «АгроПром Полтава». Організатори говорять: за зеленим туризмом – майбутнє полтавського села, що спонукає до розбудови інфраструктури.

Поруч із «візитівками» полтавських курортів – й новинки аграрного промислу. Нові добрива, новинки у техніці, обладнання для посівів та зборів врожаю.

Сергій Семізаров, організатор

- На виставці представлено більше сорока профільних підприємств. Спектр дуже великий, сім областей залучені до участі у нашій виставці. У рамках виставки проходить також виставка, присвячена зеленому туризму.

За роки проведення захід набув популярності та економічного значення. Цього дня у залі – гості не лише з усіх куточків Полтавщини, але й з Києва, Дніпра, Хмельницького, Харкова та багатьох інших міст України. Найпопулярнішими туристичними напрямами на Полтавщині залишаються Кременчук, Миргород, Диканька та Сорочинці. За словами учасників виставки, тільки ці напрямки за минулий рік відвідало понад мільйон туристів.

Олександр Мизгунов, участник виставки

- Ми постійно приймаємо участь у цих виставках. Взагалі Полтавський регіон, саме Полтавщина, – наш найулюбленіший регіон. Ми завжди стараємося сюди приїздити, виставляти свою техніку. Нас тут люблять, і ми також любимо полтавців.

Наступного разу організатори планують запросити підприємства з потужнішою технікою.

У рамках дводенної виставки усі бажаючі зможуть ознайомитися з варіантами подорожей Полтавщиною, а учасникам організатори планують провести декілька безкоштовних екскурсій туристичними об'єктами Полтавського району.

Стрічка новин