"Укрзалізниця" має намір у 2018-20 рр. придбати 10 швидкісних електропоїздів

ЕКр1 «Тарпан»
ЕКр1 «Тарпан»

ПАТ "Укрзалізниця" має намір у 2018-2020 рр. придбати 10 нових швидкісних електропоїздів, повідомив виконувач обов'язків голови правління ПАТ Євген Кравцов.

"Залишається довгостроковою перспективою для України швидкісне сполучення. Протягом 2018-20 р. у наших планах закупівля 10 нових швидкісних електропоїздів, на сьогодні розробляємо технічне завдання", - сказав він, виступаючи на засіданні Кабінету Міністрів України в середу.

Крім того, Є.Кравцов повідомив, що протягом 2018 року "Укрзалізниця" планує масштабну програму модернізації та реконструкції шляху майже 300 км за найважливішими напрямками.

"Крім того, плануємо комплексну програму з реконструкції стрілочних переводів. Це надасть можливість значно скоротити обмеження руху", - додав глава "Укрзалізниці".

Як повідомлялося, в Україні перші швидкісні двосистемні електропоїзди, що розвивають швидкість близько 160 км/год, з'явилися в 2012 році, коли до чемпіонату "Євро-2012" були закуплені 10 поїздів корейської компанії Hyundai Rotem та два двоповерхових двосистемних електропоїзди чеської Skoda Vagonka. Пізніше були придбані два вітчизняні швидкісні електропоїзди Екр-1 "Тарпан" виробництва Крюківського ВБЗ.

Стрічка новин