Старт опалювального сезону у Полтаві пройшов без позаштатних ситуацій

75% котелень міста розпочали свою роботу вже у перший день запуску тепла 20 жовтня. Решту підключили наступного дня, у суботу.

Ця котельня по вулиці Європейській, 92 з 2011 року, коли відбулася її повна реконструкція, працює у повністю автоматизованому режимі – без необхідності постійного перебування обслуговуючого персоналу. Майже тиждень тому вона розпочала свій сьомий опалювальний сезон. 

Вадим Маленко, майстер четвертого теплового району у м.Полтаві

- Котельня була включена вчасно – 20.10.2017 року. Подано споживачам опалення. Скарг немає. Обслуговує 17 об'єктів. З них – Комерційний технікум та дитячий садок на Квітковому, 3.

Рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради цьогорічний опалювальний сезон розпочався з п’ятниці, 20 жовтня. І хоча середньодобова температура зовнішнього повітря була вищою за +8 градусів, за прогнозом синоптиків, вже у суботу і неділю очікувалося різке похолодання.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Переважна більшість, а це – 75% котелень, були включені у перший день, тобто, в п'ятницю. У суботу майже всі служби підприємства працювали, незважаючи на те, що це був вихідний, запускали ті котельні, які не пустили в перший день, і займалися пусконалагоджувальними роботами. Вцілому пуск пройшов задовільно, якихось суттєвих аварійних ситуацій не виникало.

Аби цьогорічний опалювальний сезон пройшов без збоїв, полтавські теплоенергетики готувалися заздалегідь: замінювали зношені та потенційно аварійні ділянки теплових мереж, проводили ремонт основного і допоміжного обладнання котелень та інших об’єктів теплового господарства нашого міста, а також встановлювали прилади обліку теплової енергії в житлових будинках. І вже в середині вересня підприємство, кажуть на «Полтаватеплоенерго», було повністю готове до ввімкнення опалення.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Станом на сьогоднішній ранок житлові будинки, які не опалювалися з вини підприємства, відсутні. Усі житлові будинки підключені до теплових мереж. Є окремі звернення споживачів, вони в першу чергу стосуються роботи окремих стояків або під'їздів. На такі звернення наші фахівці реагують швидко. Спільно з балансоутримувачами будинків виходять на місце, визначають можливі причини, розробляють план заходів, як це можна ліквідувати.

Опалювальний сезон триває і у 4 районних центрах області, які обслуговує підприємство «Полтаватеплоенерго»: Котельві, Решетилівці, Машівці та Карлівці. Там також, кажуть полтавські теплоенергетики, котельні підприємства розпочали роботу за графіком та без ускладнень.

Стрічка новин